Галерия
Ето това съм аз и с огромна радост ще ви представя някои от моите скромни и непретенциозни фотографии. Надявам се да ви харесат и ще се радвам да получавам градивна критика. :)
Заглавие: Герой на щастието
Заглавие: По улиците на стария Букурещ
Заглавие: Буковски
Заглавие: Индиана
Заглавие: Ричи
Заглавие: Съдба
Заглавие: Бъдеще
Заглавие: Принцеса
Заглавие: Моята първа кола :)
Заглавие: Съревнование
Заглавие: Новото време
Заглавие: Специал

Заглавие: Био храна
Заглавие: Нощ над Разград
Заглавие: Буря
Заглавие: Смокиня
Заглавие: По пътищата на живота
Заглавие: Биогеометрия
Заглавие: Жътварка
Заглавие: Есен
Заглавие: Лице
Заглавие: Детство
Заглавие: Есенна Пепеляшка
Заглавие: Там, преди сто лета
Заглавие: Патрона
Заглавие: Ренгенография
Заглавие: Заедно
Заглавие: El Freegano
Заглавие: ... мартенички вързала :)





























Коментари
Публикуване на коментар