Ако хората те отбягват, заради страха от свободата, която им даваш, значи самотата ти е оправдана.
Публикации
Показват се публикации от февруари, 2018
- Получаване на връзка
- X
- Имейл
- Други приложения
Някой постави въпросите, тихи и прости на вид, други попитаха колко са, безброй - казах им от болка превит. А тълпата крещеше, искаше да ме изяде, за това, че дошъл съм да взема, скуката от техните умове. Болката ме прониза, още по - дълбоко дори, щом видях във малцина, жажда да бъдат добри. С голи ръце се пресегнах, хванах клетия въглен, който все още гори, мускули и жили напрегнах, какво от това, че боли? Няма надежда - има желание, ние не вярваме само в слова, философи да бъдем е само призвание, Борбата е винаги в нашите сърца!