Със скоростта на светлината Тази история не е единствена по рода си, има милиони такива. Всеки човек е претърпявал загуба на нещо любимо, нещо, без което живота му губи смисъл. Историите са еднакви, подобни, едни и същи, но преживяването им е индивидуално за всеки един от нас.И аз като вас, преди няколко месеца, пропаднах в бездната – изгубих стимул за живот. Когато си там, на дъното – има няколко основни неща, които разбираш. Първо: въпреки всичките ти познати, приятели и роднини – там си сам. Второ: ранен си зверски от удара и едва можеш да се изправиш. Трето: друг път освен нагоре няма. Решиш ли да се предадеш, няма смисъл от агония. Там, на дъното на тази пропаст, няма кой да те чуе. Решиш ли да се бориш трябва да знаеш, че болката едва сега започва. Аз реших да се боря, дали заради мен самия или заради хората, които ме обичат, честно казано не знам. Изправих се бавно на краката си, преодолях болката до толкова, че да мога да ходя и поех по стръмния път на...