Да опитомиш комета Беше приятна твоята гравитация, а аз продължавам да съм космическо тяло. Ти слагаш сега минало време на гравитацията ми... А не трябва ли? Щом така усетил си го. Знам, че трябва да напусна тази орбита, но с лице към планетата ти, не със гръб, не. За да видиш как тя ще се изпепели ли? За да видя как ще се развие! Запиши го! Красиво е… Г.П. Ц.М.
Публикации
Показват се публикации от 2019
- Получаване на връзка
- X
- Имейл
- Други приложения
Сантименти Изхвърлях душевното кошче редовно до днес, но тя ме научи как да се върна от сметището без него. Сега отивам към стаята, която помни присъствието ѝ. В ръцете си държа пластмасово шише - за вас непотребно. Колко години са нужни, за да изчезне? Сигурно повече отколкото на мен. Но аз ще го пазя,вечно, защото това е единственото място където са се срещали устните ни. Някой знае ли колко жаден става човек от несподелените целувки?