Понеделник е.
Отново се продадох на бюрокрацията.
Отново тези, които трябва да я преборят,
обезцениха думите ми.
До кога ще се впрягам за такива неща?
До тогава!
До кога те няма да се впрягат?
До тогава!
Да взема ли поредното емоционално решение?
Чудейки се, вече е станало вторник.
По дяволите!
Отново се продадох на бюрокрацията.
Отново тези, които трябва да я преборят,
обезцениха думите ми.
До кога ще се впрягам за такива неща?
До тогава!
До кога те няма да се впрягат?
До тогава!
Да взема ли поредното емоционално решение?
Чудейки се, вече е станало вторник.
По дяволите!
Коментари
Публикуване на коментар