Цветове и форми,
без норми,
без привички,
без критиката на всички.
Сънища,
мечти,
плетеница от реалности,
може би.
Оставам чут,
без да съм казал нещо,
без да се доказвам,
и без да угаждам на хората вечно.
На стълбата съм стигнал средата.
И надолу, и нагоре,
все ще ме чака съдбата.
Дали с топла пита и сол
или стиснала здраво в ръцете си кол...
какво значение има?
Дошъл съм на тази земя гол
и пак тъй ще замина.
Коментари
Публикуване на коментар