Някой ден, този изкуствен балон ще се спука от пренадуване.
И всички ще започнат да бягат панически, като излязло на повърхността сляпо
куче. Старец ще върти главата си, за да чуе суматохата, защото вече не може да
вижда от сълзи... и ще се разсмее, защото вече не може да плаче. Телата на
изкуствените хора ще падат и ще чупят калъпите. О, помогнете им, да надуят
балона.
Сантименти Изхвърлях душевното кошче редовно до днес, но тя ме научи как да се върна от сметището без него. Сега отивам към стаята, която помни присъствието ѝ. В ръцете си държа пластмасово шише - за вас непотребно. Колко години са нужни, за да изчезне? Сигурно повече отколкото на мен. Но аз ще го пазя,вечно, защото това е единственото място където са се срещали устните ни. Някой знае ли колко жаден става човек от несподелените целувки?
Коментари
Публикуване на коментар