Аз съм булгарче
По думите на Петко:
Веднъж тръгнал на някакво трипче, защото имал нужда от духовно изживяване. Вътрешно знаел, че
е настъпил момента, в който да мине на друг левъл. И докато скитал из гори и
планини, се засякъл с група стари планинари. Сторило му се, че са яко крю и решил да се джоине към тях. Вървели дълго, нощта се спуснала и за момчето,
пейзажа станал доста криипи. Но точно
тогава, един от старците разказал няколко легенди, за български войни, които
смело побеждавали във всеки батъл. Когато
се прибрал в родното си сити, младежът разказал тази история на всичките си френдове. Той бил минал на следващ левъл и се чувствал по – близо до
Тангра.
Коментари
Публикуване на коментар