Аз съм булгарче
По думите на Петко:
Веднъж тръгнал на някакво трипче, защото имал нужда от духовно изживяване. Вътрешно знаел, че е настъпил момента, в който да мине на друг левъл. И докато скитал из гори и планини, се засякъл с група стари планинари. Сторило му се, че са яко крю и решил да се джоине към тях. Вървели дълго, нощта се спуснала и за момчето, пейзажа станал доста криипи. Но точно тогава, един от старците разказал няколко легенди, за български войни, които смело побеждавали във всеки батъл. Когато се прибрал в родното си сити, младежът разказал тази история на всичките си френдове. Той бил минал на следващ левъл и се чувствал по – близо до Тангра.


Коментари

Популярни публикации от този блог