Знам че живея в химера,
само това е останало.
Питам се какво ще намеря,
ако отчаянието ме е обхванало?
само това е останало.
Питам се какво ще намеря,
ако отчаянието ме е обхванало?
Искам да чуя гласа й,
защото е от разстояние.
Да потърся себе си в мислите й,
дори и да ме няма в тях.
защото е от разстояние.
Да потърся себе си в мислите й,
дори и да ме няма в тях.
Искам да видя лицето й,
не само в съня си.
Нека да се усмихва,
даже на друг.
не само в съня си.
Нека да се усмихва,
даже на друг.
Искам да прочета стиховете й,
даже и да нямам роля в тях…
и тя да прочете моите,
макар че от това ме е страх.
даже и да нямам роля в тях…
и тя да прочете моите,
макар че от това ме е страх.
Коментари
Публикуване на коментар