Не ме интересува присъствието ти в живота на друг,
а присъствието ти като цяло в живота.
Да знам, че ти дишаш, аз дишам...
и без значение дали сме в синхрон.

Да си мисля за теб,
но не като спомен,
не като блян.
Не искам да се обвързваме с времето,
просто всичко да бъде сега.
Аз да съм тук, ти  да си там...
и една мечта за Момента.

Коментари

Популярни публикации от този блог