- Защото само човекът
може да носи: и лавров венец, и венец от тръни!
Получаване на връзка
Facebook
X
Pinterest
Имейл
Други приложения
Коментари
Популярни публикации от този блог
Сантименти Изхвърлях душевното кошче редовно до днес, но тя ме научи как да се върна от сметището без него. Сега отивам към стаята, която помни присъствието ѝ. В ръцете си държа пластмасово шише - за вас непотребно. Колко години са нужни, за да изчезне? Сигурно повече отколкото на мен. Но аз ще го пазя,вечно, защото това е единственото място където са се срещали устните ни. Някой знае ли колко жаден става човек от несподелените целувки?
Да опитомиш комета Беше приятна твоята гравитация, а аз продължавам да съм космическо тяло. Ти слагаш сега минало време на гравитацията ми... А не трябва ли? Щом така усетил си го. Знам, че трябва да напусна тази орбита, но с лице към планетата ти, не със гръб, не. За да видиш как тя ще се изпепели ли? За да видя как ще се развие! Запиши го! Красиво е… Г.П. Ц.М.
С някои хора сме за дълго, по за кратко с други. С някои са по – силни емоциите, не чак толкова с други. Болезнено...може би? Ако си се вкопчил в мисълта, че един човек може да осмисли живота ти или ти да осмислиш неговия.
Коментари
Публикуване на коментар