Държи ни страхът в окови ръждиви
умът ни изпаднал е в транс.
Робуваме..., от колко години?
Всичко е цикъл, заплата – аванс.

А някой бе казал - „Бог е в човека”,
но защо са всички тези лъжи?
Та нима парите не са най – голямата дрога?
Заради хората, на дявола дори потичат сълзи.

Оставям надеждата в кутията прашна,
оставям и всичките си мечти.
Започвам играта тъй стара и страшна
От утре започвам да трупам пари.

Коментари

Популярни публикации от този блог