Сантименти Изхвърлях душевното кошче редовно до днес, но тя ме научи как да се върна от сметището без него. Сега отивам към стаята, която помни присъствието ѝ. В ръцете си държа пластмасово шише - за вас непотребно. Колко години са нужни, за да изчезне? Сигурно повече отколкото на мен. Но аз ще го пазя,вечно, защото това е единственото място където са се срещали устните ни. Някой знае ли колко жаден става човек от несподелените целувки?
Да опитомиш комета Беше приятна твоята гравитация, а аз продължавам да съм космическо тяло. Ти слагаш сега минало време на гравитацията ми... А не трябва ли? Щом така усетил си го. Знам, че трябва да напусна тази орбита, но с лице към планетата ти, не със гръб, не. За да видиш как тя ще се изпепели ли? За да видя как ще се развие! Запиши го! Красиво е… Г.П. Ц.М.
С някои хора сме за дълго, по за кратко с други. С някои са по – силни емоциите, не чак толкова с други. Болезнено...може би? Ако си се вкопчил в мисълта, че един човек може да осмисли живота ти или ти да осмислиш неговия.
Коментари
Публикуване на коментар