свързвам точки с молив
дланта ми трие графита
не искам да викам
само да пиша
молитва
в празна стая
писмото дописвам
едва се побира в плика
получател са хората
онези със сричащите души
дали ще са доволни
дали ..? 

Коментари

Популярни публикации от този блог