Вече във вечерите тихи не спим!
Нека запазим си тайната...?
Скрита дълбоко във стария скрин,
между кухнята, фоайето и спалнята …


Само с дихания ще си говорим!
Такива са срещите в тъмното…
Бутилка със вино нека отворим,
за да преглътнем думите заседнали в гърлото.

Коментари

Популярни публикации от този блог