Искам да чувам виковете.
Като шепот, утаил се на дъното,
в чашата с вино червено.
Да отпивам на малки глътки…
послевкусът да е сладост горчива.
Да си припомням човешките думи,
запенили се в каната крива,
че все са били такива.

Коментари

Популярни публикации от този блог