За хората, които посяха в мен семената на любовта, а след това превърнаха красивата нива в стърнище. Благодаря, че с този си акт, направихте земите ми по – плодородни. Сега там се раждат красиви растения, а плодовете им са магически полезни. Не ви се сърдя, хора, дори ви обичам. Но е добре да знаете, че някои ниви раждат плевели. Пестете си семената на любовта, защото няма препарати против тези плевели. За да се отървете от тях ще трябва да пожертвате всичко.Използвайте огъня, с който запалихте моята нива. 

Коментари

Популярни публикации от този блог