Буда е навсякъде

В последно време се говори доста за това, кое е полезно и кое не е. Случвало ми се е да вляза в кухнята и да изпадна в дилематична безтегловност, чудейки се, кое ще скъси живота ми и кое би ме направило столетник  . Днес също се сблъсках с този проблем, стоейки пред микровълновата печка, с пакетче пуканки. След като биокомпютърът ми зацикли в търсене на правилния отговори, животинският ми инстинкт напъха пакетчето пуканки във фурната.
Всеки, който си е правил пуканки в микровълнова печка знае, че ако не се извадят навреме – прегарят, но никога не можеш да ги извадиш точно тогава, когато всички са опукани и нито една не е прегоряла. Тука идва и частта с поуката.

Вредни или не, в живота трябва да жертваш някои неща, за да се насладиш на други. 


Коментари

Популярни публикации от този блог