От карането на велосипед съм разбрал, че когато ти е трудно и ти се иска да смъкнеш една предавка по - надолу, трябва да направиш точно обратното - да качиш една предавка нагоре. Защото това калява не само тялото, но и волята. Пробвайте тази практика и ще видите какви ще са резултатите още при следващия сблъсък с трудностите от живота ви.

Коментари

  1. Прав си много,също като с бягането,в момента,в който си най-изморен и трябва да спреш,почвай да бягаш по-бързо! :)

    ОтговорИзтриване

Публикуване на коментар

Популярни публикации от този блог