Забелязах, че на тази планета хората имат огромен култ към хартията. Цял живот се борят за неща направени от хартия: пари, дипломи, нотариални актове и прочие.Но когато попитах как се казва бога на хартията, хората ми се изсмяха. Дълго време си мислех какво означава този смях, но накрая разбрах, че всъщност те са се присмивали на собственото си невежество.
Сантименти Изхвърлях душевното кошче редовно до днес, но тя ме научи как да се върна от сметището без него. Сега отивам към стаята, която помни присъствието ѝ. В ръцете си държа пластмасово шише - за вас непотребно. Колко години са нужни, за да изчезне? Сигурно повече отколкото на мен. Но аз ще го пазя,вечно, защото това е единственото място където са се срещали устните ни. Някой знае ли колко жаден става човек от несподелените целувки?
Коментари
Публикуване на коментар